O mnie

Nigdy nie lubiłam się nudzić. Kiedy miałam 15 lat rodzice zaprowadzili mnie na zajęcia o fotografii i właśnie wtedy zaczęła się moja prawdziwa przygoda ze zdjęciami. Dostrzegłam w fotografii coś niezwykłego. Od tamtej pory ja i mój aparat jesteśmy nierozłączni i wydaje mi się, że tworzymy całkiem zgrany duet! Początki zawsze są trudne, ale mimo tego nie zniechęcałam się, gdy coś mi się nie udawało. Wręcz przeciwnie – szukałam odpowiedzi na pytanie: „Jak to zrobić, by było dobrze?” Może właśnie dlatego nigdy nie zarzuciłam fotografii.. W międzyczasie również inne rzeczy zajmowały mnie na poważnie – rysowałam, śpiewałam, tańczyłam, tworzyłam makijaże.. Dookoła mnie zawsze kręciła się sztuka, ale to fotografia wypełniła moje życie na dobre. Jednocześnie zainteresowały mnie również podróże. Z całkowitą pewnością mogę stwierdzić, że w tej chwili to dwie moje największe pasje, które postanowiłam ze sobą połączyć. Najbardziej udane wyprawy to te, z których przywożę masę fotograficznych wspomnień. I te zdjęcia zajmują szczególne miejsce w moim sercu.

 

Fotografia jest dla mnie bardzo ważna, a moim marzeniem od zawsze była praca w dziedzinie, którą się kocha, bo tylko to pozwala całkowicie oddać się pracy i jednocześnie prawdziwej pasji. Ciesze się, że wreszcie przyszedł czas, bym mogła to spełnić. Chwytam więc za mój aparat i uwieczniam wszystko co mnie otacza. Staram się by każdy stworzony przeze mnie kadr emanował emocjami.

 

W swoim dorobku mam już za sobą kilka wystaw. Moje prace można było oglądać między innymi w czeskiej Pradze, Zielonej Górze, Żninie, Sosnowcu oraz Zgorzelcu. W najbliższej przyszłości planuję kolejne wystawy. Wzięłam udział w wielu plenerach fotograficznych, kursach, szkoleniach oraz konkursach. Staram się podążać za wiedzą, gdyż wychodzę z założenia, że jeśli się nie szkolimy, to tracimy niezwykle dużo. Poza tym tylko w ten sposób możemy czerpać inspiracje od innych i poznawać fantastyczne osoby, które w różny sposób wpływają na naszą fotografię i na pewno ją w pewien sposób wzbogacają. Dzięki temu stajemy się bardziej dojrzali i zaczynamy dostrzegać rzeczy, na które do tej pory nie zwracaliśmy uwagi.

 

Od tej chwili oddaje się również Wam – Waszym emocjom, momentom i wydarzeniom. Pomogę uwiecznić najważniejsze etapy Waszego życia – ślub, ciążę, narodziny dzieci i inne istotne – jakże ulotne chwile. Stwórzmy coś pięknego razem. Fotografię, która będzie pamiątką, która pozwoli zatrzymać wspomnienia, do której za kilka lub kilkanaście lat wrócimy i z wielką chęcią przypomnimy sobie minione dni.